Замість правосуддя в Україні склався ринок замовних судових рішень

Бойко Волод

Володимир Бойко

Обшук, влаштований Генеральною прокуратурою України в робочому кабінеті голови Апеляційного суду м.Києва Антона Чернушенка, доставив рідкісне задоволення тим, хто розуміється на підводних течіях ринку замовних судових рішень, - пише Володимир Бойко на своїй сторінці у Фейсбуці. 

Але з особливим ентузіазмом знавці сприйняли трус, проведений у «його честі» вдома, оскільки слідчими були знайдені не лише незареєстрована зброя та «ліві» номерні знаки на автомобіль, але навіть ухвала Апеляційного суду м.Києва з грифом «таємно» про надання згоди на проведення «сьомим флотом» СБУ зовнішнього спостереження.

Естетича насолода від кримінального провадження щодо Чернушенка спричинена тим, що ніякого правосуддя в Україні немає й бути не може навіть теоретично. Бо правосуддя (у сучасному розумінні цього слова) можливе лише в країні, де влада розділена на незалежні гілки. Що ж стосується феодальної України, то тут ще наприкінці 90-х років минулого століття замість правосуддя склався ринок замовних судових рішень, де обертаються колосальні гроші.

Наївно думати, що причиною дикої судової корупції є наявність серед суддів людей, які беруть хабарі. Все навпаки – людина, яка не має кримінальних нахилів, у феодальній державі просто не може влаштуватись на суддівську посаду. А якщо випадково й вдягне мантію, то довго не пропрацює.

Якщо ж суддя проявляє комерційний хист, а, головне, вміє обслуговувати Адміністрацію Президента, йому гарантований не тільки доступ до найдорожчих замовлень, але й можливість заводити на ринок судових рішень своїх діточок, утворюючи цілі трудові династії.

Антон Васильович – тому приклад. Ні від кого не ховаючись, він збудував собі два маєтки, кожен з яких розкинувся на 2 гектарах дачних угідь під Києвом. Один маєток знаходиться за адресою: Київська область, Володарський район, с. Рубченки, вул. Радченка, 13, 13-а (по-суті, це дві садиби, об’єднані Антоном Васильовичем у одну), інший – за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, с. Горенка, вул. Шевченка, 94.

Не відстають від Чернушенка і його діточки. Донька, Чернушенко Єлисавета Антонівна, 1977 року народження, працює суддею Ніжинського міськрайонного суду на Чернігівщині. Але дві земельні ділянки загальною площею 1,74 гектари Єлисавета Антонівна прикупила (чи, може, батько подарував) біля татка за адресою: Київська область, Володарський район, с. Рубченки, вул. Степова. Одна земельна ділянка з кадастровим номером 3221686801:01:036:0004 має площу 37 соток, інша, з кадастровим номером 3221686801:01:030:0015, – площу 137 соток.

Що ж стосується синка, Чернушенка Дмитра Антоновича, 1987 року народження,то Вища кваліфікаційна комісія суддів лише рекомендувала призначити його суддею Фастівського міськрайонного суду Київської області. Тому доки в Чернушенка-молодшого нерухомості ще не має – не вистиг наколядувати. Натомість є мотоцикл «Харлей Девідсон» 2007 року випуску, мотоцикл «Хуасонг» 2013 року випуску, автомобіль «Джип Врангле» 2013 року випуску. Хоча пересувається Дмитро Антонович переважно на автомобілі «Ренж Ровер Вог».

Але тепер матеріальне благополуччя родини Чернушенків під загрозою, оскільки Антон Васильович неправильно зрозумів заступника глави Адміністрації Президента, коли той попрохав уважно поставитись до однієї судової справи. Відтак усе, нажите непосильною працею, невдовзі може накритись жіночим статевим органом.

Ну, нічого, - іншим суддям буде наука. А то вирішили, що вони «незалежні» й можуть ігнорувати вказівки Арбітра Нації та його придворних.

Володимир Бойко

Появилось видео обыска дома судьи Чернушенко

"В ходе обыска было установлено, что в указанном доме происходят ремонтные работы, установлены эксклюзивная мебель (стоимость только одной кухонной мебель составляет 178 тыс. грн, шкаф в комнате 50 тыс. грн), а также новая бытовая техника в упаковке. На территории дома было выявлено два легковых автомобиля Jeep Rubicon, Mercedes - Benz G", - говорится в сообщении. В ведомстве добавили, что дом 3-хэтажный, расположен в Киево-Святошинском районе Киевской области в селе Горенка. В Генпрокуратуре напомнили, что прокуратурой осуществляется досудебное расследование в уголовном производстве по факту незаконного вмешательства служебными лицами Апелляционного суда г. Киева в работу автоматизированной системы документооборота этого суда, по признакам уголовного правонарушения, предусмотренного ч. 2 в. 376-1 УК Украины и постановлення заведомо неправосудных судебных решений, по признакам уголовного правонарушения, предусмотренного ч. 2 в. 375 УК Украины.