Мер згорілого Василькова… преміював себе та підлеглих!

Мер Василькова

 

Уявіть собі якесь місто, в якому третина жителів понад два тижні немає води, там трапилась екологічна катастрофа, яка виявила не компетентність та бездіяльність керівника міста, та існує ще багато інших серйозних невирішених проблем… Що, на вашу думку, робить в цей час мер?

  1. Визнає власну некомпетентність та подає у відставку;
  2. Відмовляється від заробітної плати та передає кошти постраждалим;
  3. Призначає собі премію.

Як не парадоксально, але мер Василькова, постраждалого від пожежі на нафтобазі БРСМ, вибрав саме третій варіант, - повідомляє КНК.

Згадуючи передвиборну програму Сергія Сабова, Васильків мав стати «зразком для всієї країни», але по факту місто перетворилось на негативний приклад адміністративної роботи. Після року у кріслі мера Сергій Сабов, не відзвітувавши перед виборцями, за не зрозуміло які успіхи назначає премії – заохотив себе та свою команду.

Мер Василькова 2

 

Мер Вас 3

 

МЕр Вас 4

 

У травні мер Василькова виписав собі премію у 85%. А спеціаліст із надзвичайних ситуацій, який не упередив пожежу на нафтобазі БРСМ, після титанічної роботи з гасіння пожежі отримав премію в розмірі 70% від зарплати.

З подачі мера отримав премію також регіонал Богдан Корчинський – №1 з команди «ударівця» Сабова, який очолює юридичний відділ виконкому та призначений на цю посаду без обговорення з громадськістю та депутатським корпусом. Очевидно, що за особливі заслуги перед Сабовим він отримав аж 100% премії.

Ще одним юристом, який отримав тотожну окладу премію, стала Катерина Тараненко. Таку ж винагороду отримав і керівник загального відділу. Заслужено? Дійсно викликає гірку посмішку той факт, що юристи виконкому та навіть спеціаліст з надзвичайних ситуацій отримали премії.

Це саме ті люди, які могли і повинні були попередити трагедію на нафтобазі, не дозволивши злочинне будівництво нафтобази у порушення всіх існуючих будівельних норм, та передачу державної землі у приватну власність…

Мер Вас 5

Про ці премії на форумі міста Василькова розповів адвокат ВГО «Комітет Народного Контролю» Олександр Крикунов. Він констатує: «Щодо преміювання міського голови передбачена верхня межа 50% і премію голові назначає лише Рада». Зауважимо, що днями горе-очільник міста програв черговий суд, який стосувався розпорядженням комунальним майном. Тепер його очікує новий – за перевищення повноважень при нарахуванні собі премій. Олександр Крикунов повідомив, що декілька депутатів уже готують позови по цьому питанню.

Мер Вас 6

Представники Комітету Народного Контролю слідкують за діяльністю не лише столичних чиновників. Не повинні залишатися безкарними випадки злочинної бездіяльності будь-якого органу самоврядування будь-якого рівня – району чи області. А у випадку з мером Сабовим хочеться ініціювати примусовий тест для політиків на «зв’язок з реальністю», який у цьому випадку, очевидно, було втрачено. Адже чиновник живе думками у якомусь паралельному світі, де він і його команда до пожежі були готовими та з водопостачанням розібралися…