Олігарх із “барського плеча” губернатора отримав ще додаткові землі

Гунчик

Розпорядження голови Волинської ОДА Володимира Гунчика з’явилося на офіційному сайті облдержадміністрації 19-го травня, - повідомляє сайт БУГ. У документі вказано: “Дозволити приватному підприємству «Універсам» розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,78 гектара, розташованої за межами населених пунктів Хобултівської сільської ради Володимир-Волинського району”.

Сергій Ковальчук – усім відомий власник автозаправних станцій “Укр-Петроль”, які, нагадаємо, цьогоріч обідніли та стали приносити власнику значно менші прибутки. Принаймні такі дані озвучувала за результатами першого кварталу 2015 року Олена Бондарук – головний фінансист Володимир-Волинської РДА.

Однак це не завадило бізнесмену розширювати свої імперські замахи на землі у Володимир-Волинському районі.

Відтак, останні сесії обласної ради мали би розглядати клопотання місцевого можновладця про виділення йому землі державної власності лісогосподарського призначення (нелісові землі), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» (Микуличівське лісництво, квартал 34 виділи 31, 39). Але, оскільки перебіг подій у сесійний залі носив досить хаотичний та неконструктивний характер, дане питання пройшло повз очі ЗМІ.

Дозвіл на розробку документації надається із подальшою передачею її ПП “Універсам” в оренду на 49 років із зміною цільового призначення для обслуговування комплексу будівель. Що ж саме будуватиме пан Ковальчук під Хобултівським лісом – наразі не відомо. В ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» журналісту “БУГа”  директор Дмитро Войтюк спочатку погодився. а потім все ж наполіг на офіційному запиті від редакції щодо даного питання.

18-го травня, під час свого візиту у Володимир-Волинський район, губернатор Гунчик на прийомі громадян підкреслив, що у питанні виділення земель першочергова увага надається учасникам АТО. Ситуація із земельними наділами саме по Хобултівській сільраді і так не проста. Громада зверталася із проханням до Володимира Гунчика повпливати на декана Володимир-Волинського деканату благочинного Пилипця, який судиться із районною радою за 32 гектара землі для ведення фермерського господарства за межами вищезгаданої сільради.

Гунчик дав розпорядження знайти резервні землі різного призначення для виділення їх сім’ям воїнів АТО. А вже 19-го травня підписує розпорядження про дозвіл на оформлення технічної документації, ось тільки не учасникам антитерористичної операції, а можновладцю Ковальчуку.

Гунчик 2

У світлі останньої відеоселекторної наради, на якій голова ОДА взявся особисто виділяти землі у Шацькому районі, складається враження, що Гунчик добре розуміє важливість і цінність земельного питання у всіх його розуміннях.