Судитимуть голову сільради за вимагання 135 тис доларів США

Хабар10Прокуратура Київської області направила до суду обвинувальний акт відносно Білогородського сільського голови та двох його спільників, котрі намагалися шахрайським шляхом привласнити кошти п’яти громадян у сумі 135 тис доларів США.

Про це повідомляється на сайті Генпрокуратури.

За вказану суму чоловіки пообіцяли вирішити питання про безоплатне отримання ними у власність п’яти земельних ділянок в с. Білогородка Києво-Святошинського району для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 1 га.

Реалізовуючи свій злочинний план, сільський голова з метою шахрайського заволодіння коштами людей підробив рішення про передачу землі, нібито прийнятих на сесії сільради, та надав їх спільникам.

В подальшому чоловіків затримано при передачі фіктивних документів, за які вони отримали частину грошей в розмірі 55 тис доларів США.

Дії обвинувачених кваліфіковані за ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.