ГПУ відкрила реєстр проваджень щодо злочинів на Майдані

фото з сайту Генеральної прокуратури

фото з сайту Генеральної прокуратури

На сайті Генпрокуратури України з’явився реєстр кримінальних проваджень щодо злочинів, вчинених проти учасників Революції гідності 2013-2014 років.

Про це інформує Генеральний прокурор України Віктор Шокін, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Я обіцяв, що ми обов’язково створимо реєстр... Такий реєстр створено», – сказав він на брифінгу в Києві у середу, 29 квітня.

За словами В. Шокіна, реєстр доповнюватиметься, змінюватиметься, але основне в ньому вже є. «Головна мета – щоб усі ці злочини були розслідувані», – наголосив Генпрокурор.

У свою чергу заступник начальника Головного слідчого управління генпрокуратури Сергій Горбатюк, який презентував реєстр, зазначив, що в ньому зведені воєдино всі кримінальні провадження, які стосуються протидії протестним акціям.

За словами С. Горбатюка, окрім самого інформування громадськості про розслідування справ щодо злочинів на Майдані, цей реєстр передбачає зведення всіх кримінальних проваджень стосовно протидії протестним акціям «під один дах».

Він зазначив, що в реєстрі міститься інформація про більш ніж 2 тис. кримінальних проваджень.

«Реєстр містить інформацію про всі кримінальні провадження, які розслідують і слідчі підрозділи прокуратури, і МВС», – розповів він.