На Львівщині через непрозорі схеми розкрали 14 тисяч тонн вугілля

Фото gazeta.lviv.ua

Фото gazeta.lviv.ua

Службові особи однієї з приватних фірм на Львівщині вивозили вугілля з вугледобувних підприємств області без жодних дозвільних документів та перемішували з вугіллям меншої зольності і породи.

Як повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Львівській області, у такий незаконний спосіб аферисти розкрали 14 тисяч тонн вугілля.

Після цього вугілля легалізовували через так звані «фірми-привиди» та продавали підприємствам реального сектору економіки, зокрема державним (школам, лікарням, військовим, квартирно-експлуатаційним закладам), інформує прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

Відповідно до тендерних вимог та державних стандартів, якість вказаного вугілля не підтверджується свідоцтвом-сертифікатом якості.

Під час слідчих дій на складах арештовано близько 7 тисяч тонн вугілля орієнтовною вартістю 3 млн грн. Трьом зловмисникам оголосили підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст.27, ст.205 КК України (види співучасників та фіктивне підприємництво).

На сьогодні матеріали провадження скеровано до суду. Горе-бізнесменам, що організували фіктивні фірми, загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.