Гія Гецадзе: Що стосується загальних фраз про боротьбу з корупцією, то цей час уже минув

Гія Гецадзе. Фото: Роман Балук/ZIK

Гія Гецадзе. Фото: Роман Балук/ZIK

Час загальних фраз про боротьбу з корупцією вже минув – зараз потрібно займатися конкретними справами.

Про це сьогодні під час представлення у Львові в. о. начальника Головного управління юстиції Львівщини заявив заступник міністра юстиції України Гія Гецадзе, повідомляє ZIK.

«У Міністерстві юстиції вперше в історії нашого відомства проводять відкритий конкурс (на посаду начальників обласних управлінь, – ред.). Конкурс складається з двох турів – письмовий екзамен і співбесіда. Звичайно, нам важко, тому що ми починаємо, ми самі вчимося і боїмося помилок. Але найголовніша ціль для нас в тому, щоб наші кандидати призначалися не за телефоном і не даючи хабарі», – сказав він.

Гія Гецадзе також підкреслив, що їхнє відомство повинно бути відкритим для моніторингу громадськими організаціями.

«Що стосується загальних фраз про боротьбу з корупцією, то цей час уже пройшов. Ми повинні просто займатися конкретними справами, відповідати на всі телефонні дзвінки, а коли у громадян є питання, треба зустрічатися з ними», – заявив він.

Під час спілкування в управлінні юстиції Гія Гецадзе також висловив думку, що реформи в Україні вийдуть навіть краще, ніж у Грузії. «Тут люди внутрішнього більше поважають закони, аніж у нас. У нас було ще важче. Тут коли люди подивляться, що всі рівноправні, що, можливо, є помилки, але немає хабарів, немає родинних зв’язків, то все вийде», – сказав він.

Нагадаємо, сьогодні у Львові відбулося офіційне представлення виконувача обов’язків начальника Головного управління юстиції Львівщини Ярослава Жукровського. Він зобов’язався «у межах шести місяців зробити ті кроки, які здатні перезапустити систему юстиції» і пообіцяв піти у відставку, якщо цього не буде зроблено.