Садовий вважає, що деякі нардепи мають брати приклад з Мірошника, який склав мандат

Садовий 300Народний депутат Андрій Мірошник гідно вчинив, склавши мандат.

Про це під час брифінгу заявив лідер партії «Об’єднання «Самопоміч», міський голова Львова Андрій Садовий, повідомляє ZIK

«У робочий час людина повинна працювати. Те, що він (Мірошник, – ред.) у робочий час вів СМС-переписку – це, насправді, не є позитивно. Але те, що він зрозумів, що імідж депутата українського парламенту є набагато вище, і гідно вчинив склавши мандат, я вважаю, що це є нормально», – сказав Садовий.

«Дай Бог, щоб інші цей приклад брали до уваги, коли мають ті чи інші подібні гріхи», – додав лідер «Самопомочі».

Нагадаємо, народний депутат України (фракція «Об’єднання «Самопоміч») Андрій Мірошник відмовився від мандата народного депутата.

«Я і далі вважаю, що бідний політик не збудує заможної України. Тим більше, її не побудують політики, які прикидаються бідними. Я повертаюся до своєї улюбленої справи – телекомунікаційного бізнесу. Далі буду підтримувати важливі громадські ініціативи, зокрема допомагати нашим славним воїнам», – цитує А. Мірошника прес-служба партії «Самопоміч».

Як відомо, раніше журналісти зафіксували в залі Верховної Ради листування Мірошника, в якому він планував відпустку на Мальдівах вартістю понад 10 тисяч євро. Депутат писав СМС-повідомлення жінці на ім’я Оля, хоча його дружину звуть Інна.