На Донеччині судитимуть людину, яка представлялась працівником антикорупційного бюро

Фото profvesti.org

Фото profvesti.org

Прокуратура Донецької області закінчила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно шахрая, який видавав себе за працівника Національного антикорупційного бюро України та вимагав гроші у приватного підприємця. 

Про це повідомляється на сайті ГПУ.

Встановлено, що мешканець Краматорська, за попередньою змовою із знайомим, вимагав від місцевого підприємця гроші за не перешкоджання діяльності його товариства та не проведення перевірок. У разі відмови, шахрай погрожував притягнути підприємця до кримінальної відповідальності.

При цьому чоловік запевняв, що він є працівником Національного антикорупційного бюро України і що його керівництво, нібито, розслідує стосовно підприємця кримінальну справу. Задля достовірності, шахрай навіть орендував у місті офіс, який облаштував під начебто службове приміщення НАБ України.

Під час передачі частини коштів у розмірі 5000 доларів США чоловіка було затримано працівниками СБУ. Грошові кошти вилучено.

Наразі прокуратурою Донецької області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт. Правопорушнику інкримінується вчинення кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 190 (шахрайство) КК України та загрожує до 3 років позбавлення волі.