У Чернівцях активісти звинуватили посадовця УДСНС у корупції

gazeta.ua

gazeta.ua

Активісти громадської організації «Автомайдан-Чернівці» звинувачують першого заступника начальника управління ДСНС в Чернівецькій області у корупції.

Про це сказано у відповідному листі організації, інформує ZIK.

«Автомайдан-Чернівці» зазначає, що згідно інформації з державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Микола Яловий (перший заступник начальника УДСНС) та його дружина є власниками одразу декількох квартир – однієї у Чернівцях та двох у Львові.

«Проте, це зовсім не заважає Галині Яловій жити у службовому помешканні на вулиці Хотинській. І це в той час, коли молоді спеціалісти служби цивільного захисту витрачають більше половини своєї зарплатні на те, щоби винаймати житло у Чернівцях та сплачувати за ком послуги», – йдеться у листі.

«Громадські активісти ГО «Автомайдан-Чернівці» з достовірних джерел дізналися, що дві квартири та автомобіль Mazda CX 7 Микола Яловий придбав у 2012-2014 роках, тобто тоді, коли перебував на службі у Чернівецькій області. Виникає закономірне питання: чи міг рятівник чесно заробити на квартири та машину за два роки?», – пишуть активісти.

«…Після того, як громадські активісти виявили у власності сім’ї Ялових декілька власних помешкань, Галина Ялова таки написала рапорт на ім’я чоловіка про зняття з квартирного обліку та звільнення службової квартири. При цьому пообіцяла виїхати звідти… впродовж двох років!», – йдеться у листі.