Сильне плече слабкої статі: дружини українських політиків, які заробляють більше чоловіків

elis-irk.ru

elis-irk.ru

Нещодавно українські міністри та високопосадовці оприлюднили декларації своїх доходів за 2014 рік.

Деякі політики показали мільйонні статки, інші вразили рекордною кількістю нерухомості, а  інші – життям на одну зарплату.

Поза тим, у своїх деклараціях високопосадовці вказали власність та доходи дружин, які почасти заробляють навіть більше, ніж українські парламентарії, а також убезпечують політиків від бездомного життя.

ТСН.ua проаналізував фінансові звіти чиновників і політиків, склавши список дружин українських високопосадовців, котрі активніше поповнюють сімейні бюджети та забезпечують своїх других половинок дахом над головою й автотранспортом.

Дружини, які заробляють більше

Дружина сина президента України Олексія Порошенка

Новое время Невістка президента заробляє вдесятеро більше за свого чоловіка

Новое время. Невістка президента заробляє вдесятеро більше за свого чоловіка

Невістка президента України Юлія Аліханова заробляє вдесятеро більше за свого чоловіка, який змінив службу в зоні АТО на депутатський мандат минулого року.

Так, у декларації нардепа Олексія Порошенка вказані 123 тисячі гривень доходу в той час, коли його дружина Юлія Аліханова заробила за 2014 рік майже 1,3 мільйона гривень.

Високі статки невістки президента пов'язані з її професійною діяльністю у компанії управлінського консалтингу McKinsey & Company, де вона працює на посаді Associate, заробітна плата коливається у межах 90-100 тисяч євро на рік.

У банку подружжя теж зберігає різні суми. У Олексія Порошенка на рахунку лежить 1719 гривень, в той час як дружина зберігає в банку 31 тисячу гривень.

При цьому у власності Юлії немає жодної квартири або машини, натомість на Олексія записані дві квартири та три автівки (BMW 320 Cabrio, ГАЗ 14, Land Rover Discovery 4.0).

Дружина Анатолія Матіоса

zik.ua Дружина Матіоса заробила цьогоріч близько 35 мільйонів гривень

zik.ua Дружина Матіоса заробила цьогоріч близько 35 мільйонів гривень

Дружина головного військового прокурора України Анатолія Матіоса Ірина Барах заробила цьогоріч близько 35 мільйонів гривень. При цьому її чоловік приніс у сімейний бюджет набагато менше - майже 265 тисяч гривень заробітної плати. Основний дохід Ірини Барах – прибутки від підприємницької діяльності. У додатку до заробітку в бізнесі  дружини головного військового прокурора України на рахунках вона зберігає ще 4 мільйони гривень.

Водночас родина Матіоса володіє чималою кількість земельних ділянок та нерухомості: у Анатолія є дві земельні ділянки, квартира і дача, у Ірини – одна земельна ділянка, будинок, дві квартири і гараж. Сам Матіос їздить на "Шевроле Лачеті", а його дружина – на "Нісані Х-трейл". Ще в неї є вантажівка ЗІЛ.

Дружина Арсена Авакова

УНІАН Дружина Авакова отримала 1,5 мільйона євро від бізнесу

УНІАН
Дружина Авакова отримала 1,5 мільйона євро від бізнесу

Більше свого чоловіка заробляє й дружина глави МВС Інна  Авакова. Вона у 2014 році отримала 1,5 мільйона євро продажу частки фабрики з виробництва сиру в Італії.  Задля справедливості слід додати, що з отриманих прибутків державний бюджет отримає 5 мільйонів гривень. Ще 1,3 мільйона гривень Інна Авакова має в цінних паперах.

Аваков має дві квартири у Харкові  та одну у Харківській області. Відомостей про нерухомість дружини немає, проте син Авакова Олександр має дві квартири - у Харкові та в Києві.

Дружина Олексія Павленка

Павленко др

peoples.ru Дружина Павленка поповнила сімейний бюджет майже на 877 тисяч гривень

Триматися на плаву міністру аграрної політики Олексію Павленку допомагає його дружина Олена Павленко. Так, український міністр цілий рік прожив лише на заробітну плату в 2100 гривень на місяць (трохи більше за 25 тисяч гривень на рік) і став найбіднішим міністром України.

Натомість дружині Павленка цього року вдалося поповнити сімейний бюджет майже на 877 тисяч гривень, а на її банківських рахунках лежить 35,5 мільйонів гривень. Проте наразі невідомо джерело мільйонних заощаджень дружини політика, повідомляє Hubs.

Примітно, що при своїй маленькій зарплаті міністр має кілька земельних ділянок, два будинки, квартиру, гараж, два авто ("Лексус" і "Хюндай"), а також катер і моторний човен. У його дружини дві великі квартири, площею майже 200 кв.м, три гаражі та відповідно три автівки – "Тойота", "Лексус" і "КІА".

Дружина Артема Ситника

УНІАН Новий борець з корупцією в державі цілий рік жив за рахунок дружини

УНІАН
Новий борець з корупцією в державі цілий рік жив за рахунок дружини

Новопризначений голова Антикорупційного бюро Артем Ситник вразив усіх своїми скромними доходами, що викликало різку негативну реакцію політиків і громадян. Згідно з його декларацією, за минулий рік він заробив близько 7 тисяч гривень. Він пояснив це тим, що у рік Майдану було не до роботи. Проте заощаджень у банках Ситник не має, про що свідчать надані ним дані. Тож, ймовірно, новий борець з корупцією в державі цілий рік жив за рахунок дружини, яка офіційно також заробила небагато коштів – близько 113 тисяч гривень за рік.

Також Ситник має чималу квартиру, а його дружина – земельну ділянку. Їздить новий антикорупціонер на "Хюндаї", у той час як дружина особистого авто не має.

Дружини, які дають дах над головою

Не легко живеться голові СБУ Валентину Наливайченку та секретарю РНБО Олександру Турчинову. Вона не володіють жодною нерухомістю.

Дружина  Валентина Наливайченка

2000.net.ua Дружина Наливайченка має дві квартири та дачний будинок

2000.net.ua
Дружина Наливайченка має дві квартири та дачний будинок

Наливайченко володіє земельною ділянкою на 10 соток, однак жодної нерухомості на нього не записано. Натомість його дружина Олена має дві квартири в Києві, площею 74 та 184 квадратних метрів, а в Київській області – дачний будинок на 320 квадратних метрів, а також 20 соток землі.

Дохід Олени Наливайченко на 45 тисяч гривень більший, ніж у її чоловіка, який, згідно з декларацією, живе на те, що йому виплачує держава в якості зарплати.  Поза тим, на банківських рахунках пані Наливайченко лежить 2,2 мільйона гривень. Водночас у сім'ї голови немає жодного авто.

Дружина Олександра Турчинова

rnbo.gov.ua Дружина Турчинова володіє квартирою та двома іншими об`єктами нерухомості

rnbo.gov.ua
Дружина Турчинова володіє квартирою та двома іншими об`єктами нерухомості

Так само, як і голова СБУ, Олександр Турчинов міг би залишитися без даху над головою, якби не його дружина. В декларації Турчинова зазначено, що він не володіє жодним нерухомим майном.

Однак на його дружину Ганну Турчинову записані квартира загальною площею 381,8 кв м, а також два інших об'єкти нерухомості (площею 18,1 кв.м і 19,7 кв.м). Окрім того, секретар РНБО не має власного транспортного засобу. При цьому дружина секретаря РНБО пересувається на недешевому Toyota Highlander.

Однак Ганна Турчинова заробила за минулий рік менше за чоловіка. Вона має 57 тисяч гривень зарплати, а Олександр - майже 375 тисяч гривень, з яких 180 тисяч гривень становить заробітна плата, а ще понад 190 тисяч – дивіденди та відсотки.

ТСН