На Волині головній освітянці оголосили догану

Валентина Загрева

Валентина Загрева

Дисциплінарне стягнення застосували до начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Валентини Загреви через порушення у звільненні її підлеглої.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Волинської ОДА.

Відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. Підстава – порушення норм трудового законодавства при звільненні начальника відділу дошкільної та загальної середньої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації.

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 22 квітня 2015 року                       м.Луцьк                                           № 105-ос

Про оголошення догани Загреві В.Я.

Відповідно до статті 147 Кодексу Законів про працю України, враховуючи постанову Волинського окружного адміністративного суду від 25 березня 2015 року, ОГОЛОСИТИ ДОГАНУ ЗАГРЕВІ Валентині Ярославівні, начальникові управління освіти і науки облдержадміністрації, за порушення норм трудового законодавства при звільненні начальника відділу дошкільної та загальної середньої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Богданович О.І.

Підстава: акт та довідка до акту про проведення  службового  розслідування відносно Загреви В.Я., начальника управління освіти і науки облдержадміністрації щодо правомірності звільнення Богданович О.І. (розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 січня 2015 року № 23-ос), письмове пояснення Загреви В.Я. від 02 квітня 2015 року № 1089/08/2-15.

 Голова                                                                                                В.ГУНЧИК