На Львівщині розповіли про 26 хабарників, яких судитимуть

Суд300На Львівщині цього річ до суду скеровано 26 кримінальних проваджень щодо корупційних злочинів, фігурантами яких в основному є працівники правоохоронних та контролюючих органів.

Про це 24 квітня на брифінгу повідомив прокурор Львівської області Роман Федик, повідомляє ZIK.

За його словами, закінчено кримінальні провадження проти п’яти працівників ОВС (з них одне стосовно начальника БНОН); три стосовно митників; по одному – стосовно державного службовця (інспектора екоінспекції), службовця державної кримінально-виконавчої служби, посадових осіб органу місцевого самоврядування, в.о. начальника муніципальної дружини, посадової особи медичного закладу та ще два стосовно посадових осіб навчальних закладів.

Прокурор області повідомив, що триває слідство у кримінальному провадження за ч.3 ст.368 КК України відносно в.о. ректора Львівської державної фінансової академії, який вимагав та одержав неправомірну вигоду в розмірі 2000 доларів США за прийняття фізичної особи на роботу до вказаного закладу.

17 березня затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368 ч.3 КК України та 18 березня обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з визначенням розміру застави в сумі 97 440 грн.

У ході проведених обшуків у службовому кабінеті та за місцем проживання фігуранта вилучено матеріальні цінності, а саме грошові кошти в сумі 57 тис.євро, 36 тис.доларів США, 40 тис.грн, 1570 фунтів стерлінгів, а також золоті вироби та дорогоцінні монети.