“Влада буде і далі займатися бізнес-оборудками і обманювати суспільство”

Олесь Доній

Олесь Доній

"Найбільша проблема не в тому, що Петро Порошенко збрехав перед виборами, пообіцявши наївним співвітчизникам продати всі без виключення бізнеси в разі обрання Президентом.

Найбільша проблема навіть не в тому,  що замість продажу бізнесів, бізнес-імперія Порошенка навпаки розширюється під час його президенства.

Найбільша проблема в тому, що суспільство це проковтнуло...

У суспільства не виявилося дієздатних механізмів боротьби з обманом з боку найвищого посадовця. Суспільство шукає виправдань...

Ну, типу, нехай розвиває робочі місця... Ну, типу, всі й так знали,що він-бізнесмен... Ну, типу, в політиці ж всі вони там-брехуни...

Негідні виправдання для відсталого суспільства. Ті самі люди вживають термін "Революція гідності". А гідність-це не одноразова категорія. Гідність - це не одноразовий героїзм. Гідність-це позиція. А якраз позиції щодо брехні з боку високопосадовців суспільство і не демонструє.

То що ж дивуватися, що влада буде і далі займатися бізнес-оборудками і обманювати суспільство? Проблема не стільки у владі (і у Президенті зокрема), а в тому, що суспільство дозволяє так з собою поводитися... Проблема в нас з Вами, пані та панове...", - написав Олесь Доній на своїй сторінці у Фейсбуці

Так він прокоментував новину про те, що ПАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд" Прайм Ессетс Кепітал" Петра Порошенка збільшив свою частку акцій ПАТ "Київський завод експериментальних конструкцій". Про це говоритися в інформації емітентів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), - повідомляє РБК-Україна.

За даними НКЦБФР на 16 квітня, фонд Порошенка збільшив частку до 48,2766% (до статутного капіталу), або до 2 738 363 шт простих іменних акцій, загальною номінальною вартістю 684 590 грн 75 коп. Раніше фонду належало тільки 8,1705%.

Нагадаємо, що "Прайм Ессетс Кепітал" отримав дозвіл від АМКУ на придбання акцій "Київського заводу експериментальних конструкцій" ще влітку минулого року.