У Мін’юсті не знайшли гідного кандидата в очільники юстиції Львівщини

Фото з сайту 4vlada.com

Фото з сайту 4vlada.com

Конкурсна комісія при Мін’юсті не рекомендувала жодного із кандидатів на посаду начальника ГУ юстиції у Львівській області.

Про це йдеться у відповіді Мін’юсту на запит Громадської люстраційної ради Львівщини, – повідомляється на сайті громадської організації.

«Громадська люстрацій на рада Львівщини отримала офіційну відповідь від Міністерства юстиції України, де чітко зазначено, що переможця конкурсу не визначено і жоден з кандидатів не рекомендований для зайняття вакантної посади Головного територіального управління юстиції у Львівській області», – йдеться у повідомленні.

Також на сайті Громадської люстраційної ради Львівщини оприлюднено документ від міністерства за підписом заступника міністра-керівника апарату Оксани Іванченко.

Як повідомлялося, раніше Громадська люстраційна рада Львівщини скерувала лист до міністра юстиції України Павла Петренка та виступила проти кулуарного призначення начальником ГУ юстиції у Львівській області «людини старої системи» Богдана Гавдя. Також голову Львівської ОДА Олега Синютку закликали не допустити кулуарного призначення очільника обласної юстиції.