Прокуратура Рівного вимагає звільнення корупціонера на посаді директора ліцею

gazeta.ua

gazeta.ua

Прокуратура звернула увагу, на те, що директор Рівненського ліецю продовжує працювати на посаді попри те, що визнаний винним у хабарництві. Про це у своєму Фейсбуці написав прокурор Рівного Тарас Ільящук.

Мова йде про директора Рівненського торгово-професійного ліцею Віктора Рудика. Пан Рудик продовжує обіймати посаду директора, незважаючи на те, що визнаний винним у корупційному правопорушенні.

Увагу прокуратури до цього випадку привернула публікація списку офіційних корупціонерів Рівненщини. Цікаво, що саме прокуратура і надала список журналістам. Щоправда не міська, а обласна.

– Хочу зробити комплімент «Четвертій владі», пише Тарас Ільящук. – В черговий раз опублікована журналістами цього видання інформація виявилась корисною і для нас. Перевіривши повідомлення щодо «офіційних корупціонерів» за 2014 рік, виявили, що такий собі директор Рівненського торгово-професійного ліцею Рудик В.Л., який був засуджений вироком Рівненського міського суду від 14.03.2014 року за ст.368 КК України (хабарництво), продовжує спокійно працювати на займаній посаді, незважаючи на те, що вирок давно вступив у законну силу.

"Водночас, відповідно до ст.22 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», особи, яких притягнуто до кримінальної відповідальності за корупційні правопорушення, підлягають звільненню з роботи у триденний строк з дня отримання органом державної влади відповідного судового рішення, яке набрало законної сили. Такі ж умови передбачені і законом України «Про державну службу» та Кодексом законів про працю", - пише видання "Четверта влада".