За хабар заступнику військового комісара загрожую до 4 років

Наручники 300 коментаріВійськова прокуратура Харківського гарнізону Центрального регіону України направила до суду обвинувальний акт за підозрою заступника військового комісара одного з районних військових комісаріатів м. Харкова в одержанні неправомірної вигоди для себе в розмірі понад 6500 грн за виконання ним дій щодо сприяння громадянину в ухиленні від призову під час мобілізації.

Про це повідомляється на сайті ГПУ.

Вказаний військовослужбовець був викритий 16 березня 2015 року військовою прокуратурою Харківського гарнізону Центрального регіону України в ході проведення заходів спільно з Управлінням Служби безпеки України в Харківській області та затриманий під час отримання неправомірної вигоди.

Злочинні дії підозрюваного кваліфіковані слідством за ч. 1 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Санкція даного злочину передбачає покарання до чотирьох років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі спеціальною конфіскацією.