Влада перебільшує інформацію про захищеність Маріуполя, – Соболєв

Народний депутат Єгор Соболєв: ”У парламенті близько 50–60 людей, які хочуть змінити ситуацію і створити державу, про яку мріяв Майдан. Десь 150 — намагаються зберегти все, як є, і далі перетворювати владу на гроші. Між ними — дві сотні тих, які вагаються”

Народний депутат Єгор Соболєв

У парламентській фракції «Самопоміч» заявляють, що інформація про інтенсивну роботу зі зведення ліній оборони і потужних фортифікаційних споруд навколо Маріуполя, про яку доповідає місцева влада і Міністерство оборони України, є значно перебільшеною.

«Для кожної людини, яка там не була, але сподівається, що робляться великі справи для захисту цього українського міста, потрібно зрозуміти, що здебільшого ці справи керівництво Міністерства оборони, Генерального штабу роблять на словах. Ніяку серйозну фортифікацію Маріуполя Не починають споруджувати», – заявив народний депутат від фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв на брифінгу у вівторок, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За його словами, на лінії потенційного наступу бойовиків існує лише одне більш-менш обладнане зміцнення, при цьому його спорудив місцевий підприємець.

«Форт закриває 4 км оборони. Ні праворуч від нього, ні ліворуч, ні на інших лініях потенційного наступу, включаючи берегову лінію, ніяких серйозних укріплень більше не зведено», – пояснив Єгор Соболєв.

На його думку, крім цього на маріупольському напрямку перебуває недостатня кількість українських військовослужбовців. Як розповів депутат, поблизу місць несення служби батальйонами «Азов» і «Донбас» біля Маріуполя є «14-кілометрова діра, яка не прикрита жодними військами».