У ДАІ пояснили, чому не штрафуватимуть заступника голови Рівненської ОДА за паркування

Фото Романа Мартина із соцмережі Фейсбук

Фото Романа Мартина із соцмережі Фейсбук

У соціальній мережі Фейсбук активного обговорюють як в неділю, 19 квітня, заступника голови Рівненської ОДА припаркувався в стилі «мудака». 

Як повідомляє "Четверта влада", рівнян зацікавило чи оштрафують Юрія Приварського. 

– На сьогодні майдан Незалежності не позначенийінформаційновказівними знаками «Пішохідна зона», якими встановлювалися відповідні обмеження. Тож юридичних підстав для притягнення водія транспортного засобу на фото у працівників ДАІ відсутні, - зазначає речниця ДАІ області Світлана Марко.

Така відповідь викликала обурення серед дописувачів соцмережі Фейсбук.

– А хіба інспектори, які заступають на чергування не повинні перевіряти довірену ділянку: чи всі знаки на місці, чи все відповідає закону і ПДР і в разі якихось порушень складати протоколи і рапорти?

«На сьогодні майдан Незалежності не позначений інформаційно-вказівними знаками «Пішохідна зона», якими встановлювалися відповідні обмеження», то інформація в ДАЇ повинна ж бути і повинна бути вже давним-давно реакція, принаймні якийсь лист в міську раду, що так то і так то, є порушення, що не відповідає схемі організації дорожнього руху в цій ділянці, що треба виправити, бо може привести до порушень ПДР і важких наслідків, ні? – зауважує рівнянин Сергій Ковальчук.

— Якщо немає знаку і немає ніякого припису від ДАЇ, а щось станеться, хто відповідатиме? - додає Сергій Ковальчук.