Шокін хоче, щоб затримали суддю господарського суду Одеської області

Фото: Украинская правда

Фото: Украинская правда

Генеральна прокуратура України розслідує кримінальне провадження за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди суддею господарського суду Одеської області за ч. 5 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі службовою особою, або вчинене службової особою, яка займає особливо відповідальне становище).

Про це повідомляється на сайті ГПУ.

Зазначений суддя вимагав та одержав неправомірну вигоду у розмірі понад півмільйона гривень за часткове задоволення позовних вимог у господарській справі.

Після одержання хабара суддя був затриманий правоохоронними органами. Йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч. 5 ст. 368 КК України.

Генеральний прокурор Віктор Шокін звернувся до Верховного Суду України з клопотанням про внесення до Верховної Ради України подання про надання згоди на затримання та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Також він вніс подання до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про відсторонення судді від посади.