Ландіка-молодшого виправдали у справі про побиття дівчини

Роман Ландік

Роман Ландік


Сватівський районний суд Луганської області виправдав колишнього депутата Луганської міської ради Романа Ландіка у справі про побиття фотомоделі Марії Коршунової. Про це йдеться у рішенні суду, яке було винесене ще 4 лютого 2015 року, але про нього Марії Коршуновій стало відомо лише у понеділок, 20 квітня.

Як зазначається у рішенні суду, при ухваленні вироку Ленінським районним судом Луганська 19 січня 2012 року була допущена помилка, яка вплинула на судовий вердикт, інформує ТСН.

В ухвалі повідомляється, що Марія Коршунова, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, о 2:30 4 липня 2011 року «вчинила конфлікт у приміщенні клубу «Баккара». Зазначається, що спочатку дівчина зіштовхнула зі столу стакан з рідиною та облила нею Ландіка, а коли той зажадав від неї вибачень, вилила в його обличчя горілку, після чого скляним графином нанесла йому удар по голові».

Крім того, суд дійшов висновку, що після нападу Коршунової Роман Ландік, «перебуваючи у стані необхідної оборони, застосував силу для припинення її протиправних дій».

На думку судді Сватівського районного суду, ця обставина не була взята до уваги. Таким чином, суд вважає, що дії Романа Ландіка не порушували громадський порядок із мотивів.

У рішенні суду додається, що на засідання Марія Коршунова і її захист не з'явились.

«Вирок Ленінського районного суду Луганська від 19 січня 2012 року у кримінальній справі № 1-1201/2011, згідно якого ОСОБА_1 (Роман Ландік) було визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 296 Кримінального кодексу та засуджено до трьох років позбавлення волі, відповідно до ст. 75 Кримінального кодексу звільнено від відбування основного покарання, якщо він протягом випробувального терміну – двох років – не вчинить нового злочину – скасувати. Виправдати ОСОБА_1 та визнати його невинуватим у пред'явленому обвинуваченні за ч. 3 ст. 296 Кримінального кодексу», – йдеться в ухвалі суду.

Крім того, провадження у кримінальній справі за обвинуваченням екс-депутата суд постановив закрити у зв'язку з відсутністю кримінального правопорушення.