Заступник голови одеського райвідділу міліції відсторонили від посади за водіння у п’яному вигляді

Фото:newsradio.com.ua

Фото:newsradio.com.ua

В одеській міліції новий скандал через п'яну їзди. На цей раз в руки громадських діячів потрапив і. о. першого заступника начальника Приморського райвідділу Володимир Чернухін.

Як пишуть «Вести», «Хонда» майора міліції була затримана в ніч з 15 на 16 квітня співробітниками ДАІ, що чергували на вулиці Канатній.

У правоохоронців викликала підозру дивна їзда автомобіля. Тому вони разом з підоспілими активістами «Дорожнього контролю» доставили 29-річного міліціонера на експертизу. Як розповів нам побував на місце події активіст ДК Валентин, той від медичного огляду навідріз відмовився.

Там же виявилося, що у нього при собі немає ні прав, ні техпаспорта: «Коли його тільки доставили у відділення, співробітники ДАІ робили вигляд, що не знають його. Але коли він сам почав усім розповідати, хто він, і вимагати його відпустити, то приховувати, що затримали майора міліції, стало марно. Він постійно комусь телефонував, і за ним навіть приїжджали. Перший раз приїхав співробітник міліції, якийсь начальник по кадрах, який засвідчив його особистість: його збиралися везти на встановлення особи, оскільки він без документів. Цей міліціонер, судячи з усього, був його хорошим знайомим. Потім за ним приїхав якийсь позашляховик, на якому Чернухін намагався сховатися. У підсумку йому цього не дали зробити, а позашляховик дав по газам і поїхав».

В облУВС ситуацію коментують дуже акуратно, проте глава прес-служби Володимир Шаблієнко підтвердив, що Чернухін відсторонений від роботи на час службового розслідування. Йому ставлять в провину правопорушення за ст. 126 і 130 Адмінкодексу: «водіння без водійських документів» і «водіння в нетверезому вигляді».