На Рівненщині підозрюваний у півмільйонному хабарі сільський голова – поки на своїй посаді

Сільський голова Обарова. Фото - ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ

Сільський голова Обарова. Фото - ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ

Прокуратура Рівненської області розпочала досудове розслідування за фактом невиконання заступником голови однієї із сільських рад Рівненського району судового рішення (ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 382 КК України).

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Йдеться про ухвалу Рівненського міського суду від 27 березня 2015 року, відповідно до якої відсторонили від посади голову цієї ж сільської ради, що підозрюються у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди у сумі понад півмільйона гривень

Суд, приймаючи вказане рішення, визнав достатніми доводи прокурора та слідчого про те, що підозрюваний, перебуваючи на своїй посаді, може протиправно перешкоджати встановленню об`єктивної істини під час розслідування кримінального провадження за ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, поєднаної із вимаганням, та вчиненої за попередньою змовою групою осіб).

Однак, незважаючи на вимогу суду, яка підлягає негайному виконанню, жінка-посадовець сільської ради умисно не вжила жодних заходів до її виконання.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено здійснювати слідчим міліції.