Суд відмовився скасувати конкурс на посаду голови Антикорупційного бюро

Фото:newsradio.com.ua

Фото:newsradio.com.ua

Юрій Сухов, який претендував, серед інших, на посаду директора Національного антикорупційного бюро України, подав позов у Печерський районний суд Києва на рішення Комісії з проведення конкурсу на зайняття цієї посади.

За інформацією ZN.UA, Сухов в своєму позові вимагає визнати протиправним та скасувати рішення Комісії від 7 квітня про внесення подання президентові про призначення Артема Ситника або Миколи Сірого на посаду директора НАБУ.

Крім того, у позові вимагається зобов’язати Комісію організувати та провести конкурс на зайняття посади директора НАБУ в порядку, визначеному законом.

Разом з позовом, позивач подав клопотання про зупинення проведення конкурсу на посаду директора НАБУ і заборону Комісії подавати на розгляд президентові відібраних кандидатів. Справу розглядала суддя Олеся Батрин.

За інформацією ZN.UA за результатами розгляду суддя постановила повернути позов позивачеві.

Конкурсна комісія 7 квітня затвердила кандидатури юристів Артема Ситника і Миколи Сірого для подання президентові України Петра Порошенка на посаду директора Національного антикорупційного бюро України.

За таке рішення на засіданні проголосували вісім членів комісії. 14 квітня президент провів зустріч з фіналістами конкурсу. Главу НАБУ Порошенко повинен призначити до 17 квітня.

Усього на посаду голови антикорупційного бюро претендувало 176 осіб.