У Луцьку «самооборонівець» звернувся в ДАІ після того, як сам порушив правила паркування

паркуванняНещодавно у соціальних мережах поширили фото автівки одного із учасників «Самооборони Волині» із звинуваченнями, що його власник порушив правила дорожнього руху. Мова також ішла про те, що це авто належить «Самообороні Волині».

Зафіксоване порушення користувачем соціальної мережі Facebook

У прес-службі Самооборони Майдану Волині прокоментували цю ситуацію. В організації зазначають, що автівка не належить «Самообороні Волині», а самооборонівцю Віталію Дейні.

«Дійсно він порушив правила. Така дія була спровокована тим, що він брав активну участь у підготовці акції «Передпасхальні вареники» і возив різні речі для організації заходу. Тож, в якийсь момент, коли бракувало часу, бо треба було швидко завезти/привезти, припаркувався на перехресті проспекту Волі та вулиці Винниченка. Віталій не вважає, що так можна робити. Правила для всіх однакові. А строгість за їх порушення має доходити до кожного водія, не зважаючи на те, яке авто йому належить: хай то буде Запорожець чи BMW Х5», - зазначають в організації.

Самооборонівець повідомив відповідні органи про вчинене ним правопорушення і, відповідно, заплатив у державну казну штраф у розмірі 255 гривень.