На Рівненщині посадовці сільради незаконно «роздали» землю на півмільйона

Дерибан земліПрокуратура Рівненської області викрила злочинну схему «розкрадання» земель шляхом фальсифікації колишніми посадовцями офіційних документів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Встановлено, що посадові особи однієї із сільських рад Рівненської області, грубо порушуючи вимоги законодавства, упродовж 2006-2010 років підробили та видали низку витягів з рішень сільради про передачу у приватну власність громадянам 31 земельної ділянки загальною площею 7,3 га для будівництва та обслуговування господарських будівель і споруд поблизу районного центру області.

У подальшому на підставі фіктивних витягів з рішень сільради, якою насправді вказані питання не розглядались та відповідні рішення не приймались, була незаконно виготовлена технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.

Внаслідок злочинних оборудок із землею державі заподіяно збитки на суму понад півмільйона гривень.

За даним фактом органами прокуратури Рівненської області розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України, яке доручено проводити органам внутрішніх справ.