Прокуратура знайшла зловживання на півмільйона в роботі посадовців Буської міськради

Фото з сайту

Фото з сайту

Розпочато кримінальне провадження за фактом зловживань посадовцями Буської міської ради.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області.

Як повідомляють у прокуратурі, внаслідок зловживання службовим становищем посадовими особами Буської міськради до місцевого бюджету не надійшло понад півмільйона гривень.

Зокрема, службовці всупереч вимогам чинного законодавства не уклали договору про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту із забудовником об’єкта нерухомості до моменту введення його в експлуатацію. Як наслідок, згадана сума коштів не була сплачена в дохід бюджету міста.

За цим фактом обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження за ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Подальше досудове розслідування, за процесуального керівництва прокуратури, проводитиметься слідчими ГУ МВС України у Львівській області.

Водночас, прокуратура Буського району заявила до суду позов про визнання протиправними та приведення у відповідність до вимог законодавства окремих положень Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Буська.