Експерти будуть розбиратись, чи здатна Україна виправляти судові помилки

Суд 300 250 profvesti.org15 квітня 2015 року з 11 до 12.30 в  приміщенні інформаційної агенції Укрінформ за адресою: місто Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 відбудеться круглий стіл на тему: «Чи здатна Україна виправляти судові помилки?», повідомляється на інформаційному порталі Харківської правозахисної групи.

«На сьогоднішній день українські суди за рідкісними виключеннями не мають повноважень переглянути неправосудні або просто сумнівні судові рішення і виправити судові помилки. У провадженні Харківської правозахисної групи перебувають десятки справ засуджених до тривалого терміну позбавлення волі, в тому числі й до довічного, які викликають розумний сумнів щодо своєї справедливості. За кожною справою стоїть доля людини  майже без жодного шансу на виправлення судової помилки», - говориться в повідомленні.

На прикладах реальних справ з використанням ексклюзивних фото, відео в дискусії з представниками влади, громадські активісти 15 квітня шукатимуть можливості запровадження  нових правових процедур для розв’язання проблеми виправлення помилок судів.

Учасники:

Євген Захаров – директор Харківської правозахисної групи;

Тетяна Мазур – директор «Міжнародної амністії в Україні»

Микола Сірий – старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України;

Андрій Діденко – експерт Харківської правозахисної групи.

Запрошені депутати Верховної Ради України, представники Генеральної прокуратури України, судової адміністрації, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини адвокати, громадські діячі.

Акредитація журналістів на місці за наявності редакційних посвідчень.

За додатковою інформацією звертатись до Андрія Діденка (093) 985 2574.