Військовослужбовцю за хабар могли дати посаду з більшим окладом

Фото volynpost.com

Фото volynpost.com

В Івано-Франківській області розпочато досудове розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України (надання неправомірної вигоди службовій особі).

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України

Встановлено, що у квітні 2015 року до начальника відділення особового складу та стройового - заступника начальника штабу військової частини звернувся військовослужбовець за контрактом з пропозицією перевести його на вищу посаду з більшим посадовим окладом за винагороду в розмірі 1000 грн.

9 квітня 2015 року в приміщенні службового кабінету штабу військової частини солдат, продовжуючи вчиняти зазначені протиправні дії, надав вказаному керівникові неправомірну вигоду в розмірі 1000 грн, які вилучені під час огляду місця події.

Кримінальне провадження скероване за підслідністю до слідчого управління МВС України в Івано-Франківській області.

Частина 1 статті 369 Кримінального кодексу України передбачає, що надання неправомірної вигоди карається штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією.