У Києві провели «громадський суд над Кличком»

Фото: kievcity.gov.ua

Фото: kievcity.gov.ua

Сьогодні, 9 квітня, близько сотні активістів влаштували «громадський суд над Кличком». Біля стін КМДА пікетувальники провели театралізоване дійство, щоб висловити невдоволення роботою мера Києва.

Як повідомляє ZIK, біля КМДА активісти розгорнули імпровізовану судову залу. Усі, хто мав претензії до роботи мера Віталія Кличка, могли виступити у ролі сторони обвинувачення. Зокрема, активісти висловили невдоволення щодо підвищення цін на комунальні послуги у столиці, підвищення цін на продукти та ліки.

«Перед виборами Кличко стільки наобіцяв і нічого не зробив. Ми обурені, що за його головування рівень життя суттєво погіршився. Зокрема ціни на продукти і на ліки зросли, а пенсії ніхто не підвищує. Цих грошей  вистачає тільки на те, щоб комунальні послуги оплатити, а на що жити?», – розповіла учасниця акції протесту Світлана Костіна.

Окрім імпровізованого суду пікетувальники принесли плакати із написами: «Ти обікрав пенсіонерів», «Кличко, це твій останній бій», «Мер, де гідність до пенсіонерів. Давай, до побачення». Також пікетувальники вигукували гасла «Київ вільний!» та «Мера геть!».

Своє невдоволення роботою мера Кличка висловили студенти, які обурені тим, що «якість освіти не відповідає платі за неї».

«Він спортсмен, а не політик. Кожен має займатися своєю справою. Тим більше, я вважаю, що він для міста нічого не робить», – зазначив один активіст, який відмовився предствитись.

Після того як усі «свідки» висловили свої зауваження до роботи мера, засідання відтермінували із надією, що на наступний «суд» прийде сам Віталій Кличко.

Завершилась акція протесту написанням скарг, які потім планують передати до КМДА.