СБУ завела справу на Януковича і суддів КСУ

Фото: news.bigmir.net

Фото: news.bigmir.net

У Службі безпеки України (СБУ) зареєстрували кримінальне провадження за обвинуваченням екс-президента Віктора Януковича, суддів Конституційного суду України (КСУ) інших високопоставлених чиновників по факту змови з метою зміни конституційного устрою, а також узурпації влади.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови робочої групи при Мін'юсті з доопрацювання закону про люстрацію Карл Волох.

«Сьогодні ввечері в СБУ зареєстровано кримінальну справу за обвинуваченням колишнього президента Януковича, суддів Конституційного суду та ряду інших посадових осіб у злочинній змові з метою зміни конституційного ладу і узурпації влади в країні! Найближчим часом багатьом «недоторканним» будуть оголошені підозри», - написав він у середу ввечері, 8 квітня.

Активіст підкреслив, що дана справа «не має аналогів в українській юриспруденції» і зазначив, що йому запропонували її супроводжувати, здійснювати громадський нагляд і висвітлювати у дозволених слідством рамках хід слідства.

Окремий «комсомольський привіт» Карл Волох передав панам Льовочкіну і Портнову.

«Кажете, проти вас немає в Україні кримінальних справ? Вважайте, вже є!», - попередив він.

Однак слід зазначити, що офіційного підтвердження цієї інформації від уповноважених осіб СБУ поки не було.

Нагадаємо, вчора Генпрокуратура повідомила про підозру екс-нардепу Андрію Пінчуку за фактом організації та проведення 16 січня 2014 року голосування у Верховній Раді України за законопроекти, спрямовані на перешкоджання проведенню мирних акцій протесту, які в народі назвали диктаторськими законами або «законами 16 січня».