На залізниці у Слов’янську виявили корупціонера

Зображення: p-p.com.ua

Зображення: p-p.com.ua

Слідчий відділ на станції Слов’янськ оголосив про підозру посадовцю залізниці, який на початку поточного року скоїв корупційні дії, користуючись своїм службовим становищем.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Співробітниками сектору державної служби боротьби з економічними злочинами лінійного відділу на станції Слов'янськ п’ятого січня поточного року виявлено, що начальник одного із структурних підприємств Донецької залізниці, використовуючи службове становище вчинив дії, що призвели до зайвих витрат держави на суму більше 150 тисяч гривень.

Під час розслідування було встановлено, що в діях посадовця, вбачаються ознаки кримінальних правопорушеннь, передбачених частиною 2 статті 364 (зловживання владою) та частиною 2 статті 366 (службове підроблення) КК України.

Так, підозрюваний, з метою надання неправомірної вигоди юридичній особі, використав службове становище всупереч інтересам служби та уклав договори з директором товариства з обмеженою відповідальністю щодо поставки електрообладнання за завищеними цінами, скоївши своїми діями корупційне правопорушення. Згідно висновків судової економічної експертизи переплата при поставці трансформаторів та щитів до трансформаторів, склала понад 150 тисяч гривень.

Натепер 61-річному посадовцю повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 364 та частиною 2 статті 366 Кримінального Кодексу України та накладено арешт на особисте майно. Чиновника звільнено з посади.