Волинська митниця спростовує інформацію про корупційні схеми

gazeta.ua

gazeta.ua

Керівництво Волинської митниці ДФС відреагувало на заяви запорізьких підприємців про виявлені корупційні схеми. 

Відповідне спростування розмістили на сайті ГУ ДФС у Волинській області.

Діючи виключно в межах чинного законодавства, на підставі інформування УВБ ГУ ДФС у Волинській області про намір вивезення за межі митної території України товарів з порушенням митного законодавства та з врахуванням ст.558 Митного кодексу України, посадові особи митного посту «Ягодин» Волинської митниці ДФС відмовили у митному оформленні транспортних засобів з товаром, відправником якого виступає запорізьке підприємство.

У ході розслідування кримінального провадження, слідчим ГУ ДФС у Волинській області 28 січня 2015 року під час проведення процесуальних дій, визначених Кримінально-процесуальним кодексом, вилучили товаросупровідні документи на вантажі та вжито заходи щодо накладання арешту на вантажі та транспортні засоби. Митне оформлення товарів не здійснювалося в зв’язку з розслідуванням за вказаними фактами кримінального провадження.

30 березня 2015 року, отримавши від слідчого ГУ ДФС у Волинській області інформувань щодо відсутності застережень щодо вказаних товарах, після офіційної передачі останнім на митному посту «Ягодин» представнику вищевказаного підприємства оригіналів товаросупровідних документів, та подальшої подачі їх до митного оформлення, посадові особи митниці завершили митні формальності щодо товару, який скерували в Республіку Польща.

Згідно заяви керівництва запорізького підприємства, що надійшла 30 березня 2015 року на адресу Волинської митниці ДФС, «претензії щодо митного оформлення товару у підприємства відсутні».

Інформація щодо начебто зловживання службовим становищем посадовими особами Волинської митниці ДФС, а тим паче вимагання хабара, не відповідає дійсності.

Нагадаємо, про виявлені корупційні схеми Державної фіскальної служби на Волинській митницірозповіли представники Запорізького підприємства ТОВ «Метпромсервіс» у вівторок, 31 березня, під час прес-конференції.