Представники Музейної ради пропонують нову конкурсну процедуру відбору керівників музеїв

директор музею Булгакова Людмила Губіанурі та Владислав Піоро

директор музею Булгакова Людмила Губіанурі та Владислав Піоро

Наприкінці березня 2015 року була завершена розробка проекту Порядку проведення конкурсного відбору керівників музеїв і заповідників державної та комунальної власності.

Про це представники Музейної ради, директор музею Булгакова Людмила Губіанурі та Владислав Піоро розповіли на прес-конференції.

Створення проекту документу було ініційовано та здійснено за участі членів Музейної ради при Міністерстві культури України.

«Серед головних принципів, закладених у проекті Порядку конкурсного відбору керівників музейних закладів, є відкритість, прозорість, рівність умов, об’єктивність вибору найдієвішої кандидатури та довіра до результатів конкурсу, що мають стати запорукою цивілізованої зміни керівництва закладу та подальшого розвитку інституції», - повідомляється на сайті Музейного простору.

Музейна рада, за словами Піоро, вкотре сформулювала вимоги запровадити прозору конкурсну процедуру призначення директорів музеїв і заповідників, але Мінкульт проігнорував цю ініціативу.

Як варіант Піоро розглядає призначення виконувачів обов'язків директора з підписанням тимчасового контракту - до тих пір, поки не схвалять конкурсну процедуру, але останні кадрові призначення Мінкульту пройшли з підписанням довгострокових контрактівє. Піоро згадав призначення керівників музеїв "Пирогово" та Національного музею історії України.

"Музейна рада подала в парламентський комітет з питань культури і духовності проект змін до ст. 21 Закону "Про культуру". Але цього мало, повинен бути підзаконний акт, - пояснює Піоро. - Наступний крок - створення проекту порядку конкурсного відбору керівництва музеїв і заповідників державної та комунальної форм власності".

Важливою складовою проекту є процедура відбору експертів, які прийматимуть рішення про призначення. "Раніше відбір експертів базувався на одноосібному рішенні Мінкульту, але ми пропонуємо квотний паритетний принцип: рівну кількість експертів пропонує Мінкульт, трудовий колектив музею або заповідника і професійна спільнота", - розповідає музейник.

При цьому рішення експертної комісії матиме не рекомендаційний характер, а передбачатиме підписання контракту з новим керівником на 5 років.