Частина нардепів хочуть відсторонити Яценюка і розслідувати діяльність його уряду

Яценюк СоветникиГрупа народних депутатів від президентської політсили «Блок Петра Порошенка» має намір наполягати на створенні тимчасової слідчої комісії парламенту з розслідування зловживань в уряді і відсторонення Арсенія Яценюка від виконання обов'язків прем'єр-міністра на час її роботи.

«Ми переконані, що наступного тижня Арсеній Яценюк повинен бути відсторонений від виконання обов'язків прем'єр-міністра України. Це буде зроблено в рамках голосування і після прийняття рішення Верховною Радою України про створення тимчасової слідчої комісії, яка повинна розслідувати гучні заяви пана (Миколи) Гордієнка, який очолював Державну фінансову інспекцію і якого Яценюк відсторонив, тому що, на думку Яценюка, він виявляв велику активність у цьому розслідуванні», – заявив депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Каплін на прес-конференції в Києві в п'ятницю. 3 квітня, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Він поінформував, що депутати блокуватимуть трибуну парламенту, поки не буде рішення про створення тимчасової слідчої комісії з розслідування зловживань в уряді.

До слова, пропрем'єрська партія «Народний фронт» набрала друге місце на виборах до парламенту у жовтні 2014 року, а її фракція є другою за чисельністю у Верховній Раді.