Freedom House запрошує до участі у конкурсі фотографій

Freedom House приймає роботи на Четвертий щорічний конкурс фотографій та художніх проектів «Образи утиску і свободи».

«Ми запрошуємо людей, які займаються фотографією та образотворчим мистецтвом,  як професійно, так і любительськи, подавати свої роботи (фотографії, карикатури, літографії, картини, графіку), що відображають теми свободи, політичної участі, демократії, прав людини та утиску в будь-якій точці світу», - говориться в повідомленні Freedom House.

Ті роботи, котрі Freedom House вибере у півфінал, будуть виставлені і продаватимуться на аукціоні на заході зі збору коштів 14 травня 2015 року у Вашингтоні, округ Колумбія. Фотографія, що переможе, буде показана на вебсайті Freedom House, його сторінках у Фейсбуці та Твіттері, у нашій розсилці та отримує грошовий приз у розмірі $300.

Учасникам конкурса пропонують подати свої роботи до 10 квітня 2015 року, заповнивши анкету на сторінці  http://org2.salsalabs.com/dia/track.jsp?key=-1&url_num=1&url=https%3A%2F%2Ffreedomhousedc.wufoo.com%2Fforms%2Fzno62n603mnxvp%2F

callforentires_2015_5

Дізнатися більше та подивитися на обрані фотографії з минулорічного аукціону ви можете за посиланням:  http://org2.salsalabs.com/dia/track.jsp?key=-1&url_num=2&url=https%3A%2F%2Ffreedomhouse.org%2Farticle%2Fcall-entries-2015-images-repression-freedom-photography-art-contest%2523.VOURXm13MqU

Ті митці, чиї роботи будуть відібрані, отримають про це повідомлення електронною поштою .

Фотографії, що подаються, повинні бути виключною власністю тієї людини, котра їх подає.

Всі учасники конкурсу погоджуються, що Freedom House може використовувати будь-яке із надісланих зображень  для маркетингових та інформаційних цілей включно із публікацією у друкованих матеріалах Freedom House, його рекламі, електронних медіа, в Інтернеті та на вебсайті freedomhouse.org.

На будь-якому із зображень, що Freedom House використовуватиме, буде зазначено авторство. Авторське право та всі інші права залишатимуться за автором зображення.

Учасники конкурсу погоджуються, що всі кошти, зібрані в рамках продажу їхніх робіт з аукціону , будуть пожертвою до Freedom House, а отже, не підлягають оподаткуванню для громадян США.

Більше інформації про Freedom House можна отримати тут  https://freedomhouse.org/