Депутата Житомирської міськради звинувачують у незаконному видобутку піску

Фото - Житомир.info

Фото - Житомир.info

Народний депутат Дмитро Лінько (фракція Радикальної партії Олега Ляшка) звинувачує депутата Житомирської міської ради, першого заступника голови Луганської ОДА Михайла Пухтаєвича у незаконному видобутку піску.

Про це нардеп 1 квітня написав на своїй сторінці у фейсбук, повідомляє Житомир.info

«По дорозі на Київ з Житомира заїхав подивитись на те, як грабують нашу країну. Ось цей кар'єр виритий майже посеред лісу. Жодного документу для видобутку та продажу піску у власників немає. Поруч повним ходом пилять ліс, щоб вирити ще один кар'єр. Щойно ми туди приїхали діяльність припинилась, машини поїхали, робітники повтікали. Займається всім цим незаконним бізнесом, колишній регіонал, бізнесмен, а нині заступник голови Луганської ОДА Михайло Пухтаєвич. Земля, на якій вирито кар'єр оформлено на його дружину.

Приїхали в місцеву міліцію, щоб дізнатись як таке може бути, що вже кілька років ця діяльність відбувається під боком і ніякої реакції немає. Виявилось, зі слів самого начальника коростишівської міліції, що вже є цілий ряд кримінальних справ по цьому факту злочину, але всі вони хороняться у прокуратурі, яка це діло фактично "кришує".

Весь цей пісок продається автодору, з яким пан Пухтаєвич теж спільно працює. Гроші на покупку такого піску виділяються з бюджету, податки някі не платяться. Таким чином вкрадено вже не один десяток мільйонів гривень.

Відповідні запити в МВС, Прокуратуру і екологічні служби будуть направлені сьогодні ж. P.S. До речі в екоінспекції, яка б мала фіксувати такі порушення, коли останній раз до неї звертались повідомили, що не можуть виїхати бо немає палива)», - пише Лінько.