Затримали «екс-міністра вугільної промисловості» «ЛНР»

Фото: newsfiber.com

Фото: newsfiber.com

У Луганській області співробітники СБУ затримали колишнього самозваного «міністра вугільної промисловості» «ЛНР».

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Як йдеться у повідомленні, він очолив створене терористами для незаконного привласнення українських вугільних ресурсів «міністерство» у травні минулого року за підтримки тогочасного «голови ЛНР» Болотова. До кінця серпня 2014 р. псевдопосадовець керував вугільними підприємствами на тимчасово окупованій території України в інтересах терористів.

Кошти від реалізації вугілля, видобутого державними шахтами, злочинно привласнювалися ватажками терористичної організації «ЛНР». Керівників гірничих підприємств, які відмовлялися виконувати незаконні накази, «міністр» звільняв, а бойовики залякували їх фізичною розправою.

Вчора, 31 березня, контррозвідка СБУ затримала цього громадянина, який втік з контрольованої бойовиками території і переховувався у незаконно приватизованій ним будівлі колишнього дитсадку, де він облаштував власний маєток.

Слідчими СБУ відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, яка за участь у діяльності терористичної організації передбачає до 15 років позбавлення волі.

Тривають слідчі дії.