У Луцьку оштрафували даішника, який неправильно припаркувався службовою машиною (ФОТО)

 

Фото Михайла Шелепа

Фото Михайла Шелепа

На правопорушника складено адміністративний протокол та винесено постанову про сплату 340 гривень штрафу. Таким чином керівництво УДАІ відерагувало на допис громадського активіста у соціальній мережі.

Про це повідомляє прес-служба УДАІ УМВС у Волинській області.

На сторінці у соціальній мережі громадського активіста Михайла Шелепа викладено фото, на якому службовий автомобіль ДАІ у місті Луцьку по вулиці Богдана Хмельницького був припаркований із порушенням Правил дорожнього руху.

У результаті начальник УДАІ УМВС України у Волинській області Володимир Кравченя склав на водія адміністративний протокол, відповідно до п.15.9 «ґ» ч. 1 ст. 122 (Зупинка забороняється на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т- подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки, або розділювальна смуга) КУпАП, та виніс постанову про накладення штрафу в розмірі 340 гривень.

Окрім того, з працівниками ДАІ Волині будуть проведені додаткові заняття, де суворо вкажуть на необхідність дотримання транспортної дисципліни.

"Правила дорожнього руху діють для всіх, – відзначив Володимир Кравченя. – Тим більше вважаю недопустимим їх порушення працівниками Державтоінспекції. Тому звертаюся до всіх громадян із проханням негайно інформувати про подібні випадки. Наша реакція буде миттєвою".