Почали судити екс-заступника голови Рівненської ОДА, якого спіймали на хабарі

Тарас Пустовіт

Тарас Пустовіт

Судове засідання із рогляду обвинувального акту стосовно екс-заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Тараса Пустовіта за підозрою у вимаганні та одержанні хабара розпочалося сьогодні у Дубенському міськрайонному суді о 10 годині, повідомляє «Четверта влада».

Судову справу розглядає суддя Лілія Федорова. Сторону обвинувачення представляє прокурор Андрій Войтюк.

Захисник обвинуваченого Володимир Цуняк ще у коридорі приміщення суду обурювався, що журналіст його фотографує: «Я вам разрєшал?», - обурився адвокат. Проте сам Тарас Пустовіт, на відміну від адвоката, був привітно налаштований до преси.

На засіданні розгянули питання відкритості судового процесу та вирішили на яку дату призначати наступне. Оскільки ж це судове засідання було попереднім, тривало воно загалом близько 5 хвилин. Наступне засідання призначили на 27 квітня, проте, на думку захисника, свідків заслухають пізніше.

На запитання журналіста, чому справу передали у Дубенський міськрайонний суд обвинувачений Тарас Пустовіт каже, що йому це також не зрозуміло. «У справі більше двадцяти свідків і для них це не буде зручно», - каже пан Пустовіт.

Запитали журналісти в екс-заступника голови ОДА і те, чи визнає він свою провину. Чоловік відповідає: «Поки ні».

Нагадуємо, за інформацією прокуратури, Тарас Пустовіт зажадав та одержав від громадянки грошову винагороду у розмірі 11 тисяч доларів США за сприяння у перемозі останньої у конкурсі на право здійснення перевезення пасажирів на приміських та міських внутрішньообласних маршрутах загального користування.

Факт злочинної діяльності викрили 11 січня 2015 року прокуратурою спільно з працівниками УСБУ в Рівненській області.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

За результатами розгляду клопотання прокуратури Рівненської області, Рівненський міський суд виніс ухвалу про арешт майна заступника голови обласної державної адміністрації, а саме - частини житлового будинку, торгово-офісного центру, аптечного приміщення та земельної ділянки.

Тарас Пустовіт вніс 609 тисяч гривень застави і вийшов на волю з Рівненського слідчого ізолятора.