Директор держпідприємства фінансував бойовиків «ЛНР» на кошти підприємства

Фото: ДТ

Фото: ДТ

Директор луганського державного підприємства «Луганськстандартметрологія» фінансував бойовиків ЛНР на кошти підприємства.

Про це повідомили у прес-службі МВС.

«Взявши на себе повноваження директора, за підтримки незаконного збройного формування «Дон», зазначений службовець з кабінету головного бухгалтера викрав печатку та чекову книжку підприємства. Зловживаючи своїм службовим становищем, використовуючи чек на отримання готівкових коштів з розрахункового рахунку підприємства, чоловік в банку отримав 150 тисяч гривень з призначенням платежу «матеріальна допомога на медикаменти»», - йдеться у повідомленні.

Як з’ясувалося, вказані кошти за призначенням не використовувалися. Близько 100 тисяч гривень було ним витрачено на придбання зброї і боєприпасів для потреб незаконних збройних формувань, решту суми ˗ близько 50 тисяч гривень він привласнив.

За даним фактом Сєвєродонецькою міліцією розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. За цією статтею зазначеному керівнику оголошено про підозру у скоєнні злочину.

Окрім цього, вирішується питання щодо притягнення зловмисника до кримінальної відповідальності і за ст. 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) КК України.