Політолог назвав жахом корупційні схеми «свободівців»

Тарас Березовець, політтехнолог

Тарас Березовець, політтехнолог

Фіаско партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода» на виборах не було випадковістю, адже представники партії були задіяні в корупційних оборудках.

«Коли показують маєтки (колишнього міністра аграрної політики Ігоря) Швайки… Чи що наробив (колишній генпрокурор Олег) Махніцький. За його часів ГПУ розвалила величезну кількість справ, що стосувалися злочинів часів Януковича. Те, що вони встигли заробити за лічені місяці перебування в уряді – просто жах», заявив політолог Тарас Березовець в ефірі Телеканалу новин «24».

За його словами, активізація боротьби з корупцією в Україні може свідчити про те, що на владу почали тиснути західні партнери, зокрема США. Окрім того, зараз існує певна конкуренція між президентом і прем’єром – хто успішніший у питанні боротьби з корупцією.

«Порошенко продемонстрував боротьбу з корупцією, відправивши у відставку губернатора Дніпропетровщини Ігоря Коломойського. А прем’єр Яценюк і міністр внутрішніх справ прямо на засіданні Кабміну (це не бачене в українській історії) дають добро на затримання двох високопоставлених чиновників (очільника ДСНС Сергія Бочковського та його першого заступника Василя Стоєцького)», — розповів Березовець.

Березовець наголосив, що лад також треба наводити і в судах, адже саме судова система є зараз найслабшою ланкою.