У справі про розтрату підлеглими мера Львова коштів на стадіон йде досудове розслідування (ДОКУМЕНТ)

Будівництво стадіону «Арена Львів». Фото: ZIK

Будівництво стадіону «Арена Львів». Фото: ZIK

На даний час триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати бюджетних коштів службовими особами управління капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради при виготовленні проекту будівництва стадіону у Львові, яке здійснювала австрійська компанія «Альпіна».

Про це повідомили у прокуратурі Львівської області у відповідь на інформаційний, повідомляє ZIK.

«Слідчим управлінням ГУ МВС України у Львівській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, № 12013150010000441 від 15.03.2013 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України, за фактом розтрати бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем службовими особами УКБ ДЖГІ Львівської міської ради в особливо великих розмірах, як оплату за виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва стадіону по вул. Стрийській – вул. Кільцевій у м. Львові, виготовленої компанією «ALPINE BAU GMBN» (Австрія)», – повідомили у прокуратурі.

Як йдеться у відповіді на інформаційний запит, на даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває та перебуває на контролі в прокуратурі області. У ньому, з поміж іншого, виконується черговий запит про міжнародну правову допомогу компетентним органам Республіки Австрія.

документ

Як відомо, справу за фактом розтрати чиновниками Львівської міської ради коштів при проектуванні євростадіону у Львові було порушено ще в жовтні 2010 року. Повідомлялося, що вартість проектної документації була завищена на 23,7 млн грн.