У Слов’янську викрито міліціонера, який вимагав хабар від спекулянта

Міліція 300 грати26 березня у місті Слов’янськ на отриманні неправомірної вигоди у розмірі 11 тис грн викрито співробітника обласного управління УМВС України в Донецькій області.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, вказані кошти міліціонер вимагав і отримав від особи, що здійснює на території міста незаконні операції з обміну валюти. 

Слідчим управлінням прокуратури Донецької області за матеріалами СБУ розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Встановлено, що протиправна діяльність представників міліції носила системний характер.

За даними слідства, правоохоронці намагалися налагодити отримання хабарів щомісячно з кожної особи, яка займається незаконним обміном валюти. За нескладання щодо останніх відповідних матеріалів про правопорушення міліціонери вимагали від кожного щомісячно сплачувати 1000 грн.

На даний час досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо пред’явлення міліціонеру про підозру у скоєні правопорушення та обрання запобіжного заходу.