У Києві вирішили створити «чорний список» недобросовісних забудовників

rdabershad.gov.ua

rdabershad.gov.ua

Столична влада має намір сформувати перелік недобросовісних забудовників, які будують незаконно, або не виконують свої соціальні зобов’язання перед киянами.

Про це після візиту на незаконне будівництво біля школи №317 повідомила заступник голови Київської адміністрації Ганна Старостенко.

"Це не перший випадок неправомірної забудови поблизу з навчальними закладами в столиці. Тому ми вирішили скласти та оприлюднити "чорний список" забудовників", - написала чиновниця у Facebook.

Вона додала, що інформація про недобросовісних буде корисною не лише для правоохоронних органів, а й для співробітників КМДА або депутатів міської ради.

"Ухвалюючи будь-яке рішення щодо надання земельної ділянки в оренду або дозволу на будівництво, представники міської влади завжди перевірятимуть, чи не пов’язані потенційні об’єкти зі скандальними забудовниками", - наголосила Старостенко.

Водночас заступник мера запевнила, що міська влада докладе максимум зусиль, щоб припини незаконне будівництво біля школи № 317.

"На вул. Булгакова, 12, фактично з червня минулого року в метрі від школи зводиться 16-поверховий житловий будинок, саме на тому місці, де мали побудувати басейн для школярів. При чому забудовник не має жодних дозвільних документів для будівництва житлового комплексу", - наголосила чиновниця.

"Ми вже звернулися до прокуратури, Кабміну, Державної будівельно-архітектурної інспекції, але будівництво триває", - підсумувала Старостенко.