У ГПУ повідомили про 181 люстрованого прокурора

фото з сайту Генеральної прокуратури

фото з сайту Генеральної прокуратури

На виконання Закону України «Про очищення влади» станом на 24 березня 2015 року з органів прокуратури звільнено 181 прокурорсько-слідчого працівника.

Про це повідомляється на сайті ГПУ

Зокрема, наказами Генерального прокурора України звільнено 115 прокурорсько-слідчих працівників, які обіймали сукупно не менше одного року відповідні посади у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року. З них: 48 - у центральному апараті України, 61 - у прокуратурах обласного рівня, 4 - у військових прокуратурах регіонів, 2 - у Національній академії прокуратури України.

Крім того, наказами прокурорів обласного рівня з органів прокуратури звільнено 20 працівників, а відповідно до наказів ректора Національної академії прокуратури України - 4.

Також наказами Генерального прокурора України звільнено 18 прокурорсько-слідчих працівників центрального апарату, які обіймали посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не були звільнені в цей період з відповідної посади за власним бажанням.

Так, старшого радника юстиції С. Юлдашева звільнено з посади прокурора міста Києва, оскільки він у період з 21 листопада 2013 року до 22 лютого 2014 року обіймав посаду заступника керівника територіального (регіонального) органу прокуратури та не був звільнений за власним бажанням.

Починаючи з 11 березня поточного року проводяться перевірки стосовно прокурорів обласного рівня, міських, районних, міжрайонних, районних у містах та прирівняних до них військових прокурорів, їх перших заступників та заступників, ректора та проректорів Національної академії прокуратури України.

За їх результатами на сьогодні з органів прокуратури вже звільнено 24 працівники прокуратур обласного рівня, з яких 3 прокурора обласного рівня, 2 перші заступники та 6 заступників прокурорів обласного рівня, прокурор міста, 3 прокурори районного рівня, а також 9 заступників прокурорів районного рівня.