«Свободівці» вважають, що Аваков відвертає увагу від корупції у Яценюка

Арсен Аваков, министр МВД. Фото: nd.zp.ua

Арсен Аваков, министр МВД. Фото: nd.zp.ua

"Свободівці" Андрій Мохник та Ігор Швайка, які раніше очолювали Міністерство екології та природних ресурсів і Міністерство аграрної політики й продовольства відповідно, назвали голослівними звинувачення в корупції.

На їхню думку, такими "випадами" голова МВС Арсен Аваков намагається "відвернути увагу суспільства від шокуючих фактів багатомільярдної корупції в Кабміні Яценюка", повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

"Пане Аваков, якщо у Вас до міністрів-свободівців "є питання", то задайте їх! Хоча б одне. Не піартесь, як провінційна "поп-звізда", що здобуває дешеву популярність", - написав Мохник у Facebook.

"І не треба лякати нас кримінальними справами, бо щось здається, що вони існують лише в темниках штабу "Народного фронту", які Ви ретранслюєте", - додав він.

На думку Мохника, "потоки бруду" на "Свободу" з уст Авакова – це "банальна помста за те, що саме "Свобода" наполягає на розкритті багатомільярдних корупційних схем", які, за повідомленням пана Гордієнка, патронує "політичний бос і соратник" Авакова.

"Кримінальних справ проти міністрів-свободівців немає, проте замовної чорнухи в кишенькових ЗМІ – хоч греблю гати!", - додав Мохник.

Він також має запитання до Авакова: "Чи виникали у Вас якісь "питання" до Арсенія Яценюка у зв’язку з заявами голови Державної фінансової інспекції пана Гордієнка щодо зловживань на 7,5 мільярдів, які покриває прем’єр-міністр? Якщо виникали, то які саме і де з ними можна ознайомитись (наприклад, на Вашій сторінці в Фейсбуці)?".

"Чи виникали у Вас "питання" у зв’язку із публічними заявами народного депутата 7-го скликання Ігоря Скосаря щодо хабара у розмірі 6 мільйонів доларів США, які він дав Арсенію Яценюку за місце у виборчому списку "Батьківщини"? Якщо так, то чи пробували Ви хоч якось отримати на них відповідь? І який результат, враховуючи, що цю інформацію пан Скосар підтвердив на детекторі брехні?", - заявив Мохник.

"Або, наприклад, чи були у Вас, пане Аваков, питання до Вашого соратника пана Мартиненка, проти якого, за повідомленнями ЗМІ, порушено кримінальну справу в Швейцарії за отримання хабара у 30 мільйонів франків?", - додав він.

Мохник також додав, що саме Аваков із Яценюком "проштовхував" на посаду голови Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського, якого затримали 25 березня.

Швайка, у свою чергу, написав у Facebook: "Огульні звинувачення у якійсь корупції на адресу свободівських міністрів виглядають вже навіть не смішними. Вони трохи набридли".

"Якщо ведеться слідство щодо діяльності моєї чи Мохника, то готові прийняти виклик і відповідати навіть фейсбучним міністрам", - запевнив він.

"Ми готові відповідати на усі питання та претензії правоохоронних органів… Готові зустрітися на процедурі проходження детектору брехні. Разом з Яценюком, Аваковим та іншими діячами штибом нижче", - заявив екс-міністр аграрної політики.

"За усі свої слова та безпідставні звинувачення доведеться відповідати усім, в тому числі тим, хто від безсилля та страху намагається сьогодні хоч якось вкусити "Свободу", ховаючи власну корумпованість та некомпетентність", - додав Швайка.