Соболєв пропонує ліквідувати Автобазу при Раді і зберегти десятки мільйонів грн.

Народний депутат Єгор Соболєв: ”У парламенті близько 50–60 людей, які хочуть змінити ситуацію і створити державу, про яку мріяв Майдан. Десь 150 — намагаються зберегти все, як є, і далі перетворювати владу на гроші. Між ними — дві сотні тих, які вагаються”

Народний депутат Єгор Соболєв

Народний депутат України Єгор Соболєв пропонує спікеру парламенту Володимиру Гройсману ліквідувати Автобазу управління справами Апарату Верховної Ради, а всі кошти від реалізації Автопарку спрямувати на обороздатність нашої держави.

Про Соболєв написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Я вже казав, що вирішив не користуватися машиною, яка закріплена за мною як головою парламентського комітету. І тут до мене приходять прекрасні журналісти з Громадського Тетяна Козирєва та Андрій Сайчук і розповідають, що користуюся я чи ні, але машини стоять в автобазі на Печерську, бензин в якісь алхімічний спосіб весь витрачається, і коштує це задоволення платникам податків 40 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА РІК» - написав депутат, додавши, що звернувся до Гройсмана з пропозицією ліквідувати цю радянську пільгу.

«Гроші від розпродажу віддати на оборону. Велика кількість колег здатна утримувати собі машину. Плюс, як активно працюючий депутат, скажу чесно - абсолютно всі зустрічі можна проводити в себе в кабінеті. Якщо треба йти в уряд чи Адміністрацію Президента - це ж дві хвилини пішки», - написав Єгор Соболєв.