На Рівненщині лікаря-хабарника, який визнав свою вину, оштрафували

Фото: ДТ

Фото: ДТ

На Рівненщині суд виніс вирок після розгляду обвинувального акту тосовно заступника головного лікаря одного із закладів охорони здоров’я в області, який вчинив кримінальне правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати їй таку вигоду).

Як повідомили у прес-службі прокуратури Рівненщини, встановлено, що посадовець одержав у січні цього року від громадянина кошти у сумі 3 тис. грн за складання та видачу акту дослідження стану здоров’я, необхідного для одержання тимчасової відстрочки від призову до строкової військової служби у Збройних силах України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводили слідчі СУ УМВС України в області за процесуального керівництва прокуратури Рівненської області.

«Під час досудового розслідування підозрюваний повністю визнав вину у вчиненні інкримінованого злочину та уклав з прокурором угоду про визнання винуватості»,- каже державний обвинувач, старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення прокуратури Рівненської області Наталія Дейнека.

Згідно з вироком Рівненського міського суду затверджено угоду про визнання винуватості та заступнику головного лікаря призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 1010 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 17 170 грн. А також позбавлено права обіймати посади чи займатися діяльністю, пов’язаною із виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків у медичних установах, строком на 2 роки.

Вирок суду в законну силу ще не вступив.