ДАІшники на величезній швидкості намагалися втекти від активіста (ВІДЕО)

даіСпівробітники Державтоінспекції Кривого Рогу намагалися «відірватися» від мешканця Кривого Рогу, порушуючи при цьому всі можливі правила дорожнього руху.

Про це повідомляє сайт 0564.ua з посиланням на читача Дмитра.

«Вийшовши з роботи побачив, що співробітники ДАІ зупинили транспортний засіб, водій якого сів до них у авто (що категорично заборонено з метою припинення корупції в рядах ДАІ). Після того як водій покинув авто ДАІ, я, побачивши цю ситуацію, вирішив поцікавитися у інспекторів, чому вони дозволяють собі порушувати Закон. Порівнявся з їх авто, відчинив вікно. Замість діалогу вони кинулися в біги, порушуючи всі мислимі і немислимі ПДР!» - наводить видання слова очевидця.

На підтвердження своїх слів, Дмитро прислав розміщене на відеохостингу YouTube відео, зняте на відеореєстратор і мобільний телефон.

На відео видно, що чоловік сидів в автомобілі співробітників Державтоінспекції, а потім сів у свою машину і поїхав. Після цього, намагаючись відірватися від «хвоста» в особі читача, ДАІшники помчали по вулицях Косіора, Костенко, Димитрова, Будьоного і тільки на вулиці Леоніда Бородіча правоохоронці відірвалися від переслідувача.

За час «погоні» даішники їхали по заповненим міських дорогах зі швидкістю то 90 км / год, то 120 км / год. Крім перевищення швидкості, працівники ДАІ виїжджали на «зустрічку», обганяючи інших учасників дорожнього руху. Весь цей час працювала «мигалка» на автомобілі ДАІшників з держномером 2583.

Незважаючи на численні ями, що траплялися на шляху автомобіля ДАІ, вони гнали, не розбираючи дороги і не намагаючись уберегти сам автомобіль.

В той же час, у коментарі виданню керівник прес-служби Криворізької ДАІ Володимир Кисличенко зазначив, що «для проведення ретельної перевірки, автору відео рекомендують звернутися в міське ДАІ з письмовою заявою».